breadcrumbs_revolution_theme


Існує не мало інструкцій, які описують "Як відрізнити оригінальний Бейблейд від підробки", але складність тексту така, що в ньому не розбирається ні дорослий ні дитина.

Зараз ми, команда moytoy.com.ua, спробуємо в доступній формі на пальцях однієї руки, пояснити - основні переваги та відмінності оригінальних Бейблейдів від копій і підробок.

Як зрозуміти який Бейблейд Ви купуєте?

На сьогоднішній день, оригінальні іграшки Бейблейд виробляють 2 компанії: Hasbro та Takara Tomy. Фабрика яких знаходиться у В'єтнамі.


Бейблейд - Як відрізнити оригінал від копії?


Важливо! Якщо на упаковці вказані логотипи: SB (S3), N, EB, TD, BEX, Rapidity, RotaryTop, BetBlade, TornadoBurst, BetbtadeBurst або текст "Made in China" - це копія.

Рекомендуємо перевіряти у продавця реальні фото товару, так як багато продавців використовують оригінальні ілюстрації, а продають копії та підробки.


5 причин, чому Важливо купити оригінал а не копію.

1. Безпека. Середня швидкість обертання Бейблейд 2000 об / хв, при зіткненні та вибуху, часто у копій відколюються від енергетичного диска дрібні частинки, які можуть бути небезпечні. Оригінальні ж моделі, ретельно тестуються на заводі виробника та відповідають всім стандартам і сертифікатам безпеки.

2. Якість. У оригінальних моделей, всі деталі виконані з ударостійкого та якісного матеріалу, між собою які з'єднуються спеціальним з'єднанням. Беи швидко збираються і заряджаються в лаунчер. В свою чергу копії та підробки зношуються дуже швидко, часто ламаються в руках, не мають режимів перемикання видів атаки на драйвері, без прогумованих наконечників.

3. Дизайн і характеристики. У оригіналів - все як у мультфільмі, ніяких відхилень. Всі іграшки барвисті та чітко відповідають заявленим характеристикам (атака, витривалість, захист і т.д.). Характеристики у копій - це кіт в мішку (чого тільки варто почитати відгуки на розетці)

4. QR код. Всі оригінальні beyblade містять QR код, за допомогою якого Ви можете грати цим беєм на телефоні або планшеті з друзями по інтернету.

5. Комплектація. В більшості випадків у копій та підробок комплектація повністю відрізняється від заявленого, не дивуйтесь, якщо після покупки, у Вас буде слабкий силовий диск від іншого бея або драйвер без наконечника в іншому кольорі.

І пам'ятайте, до турнірів по Бейблейду - допускаються учасники тільки з оригінальними моделями іграшок beyblade.