breadcrumbs_revolution_theme


Існує не мало інструкцій, які описують "Як відрізнити оригінальний Бейблейд від підробки", але складність тексту така, що в ньому не розбирається ні дорослий ні дитина.

Зараз ми, команда moytoy.com.ua, спробуємо в доступній формі на пальцях однієї руки, пояснити - основні переваги та відмінності оригінальних Бейблейдів від копій і підробок.

Як зрозуміти який Бейблейд Ви купуєте?

На сьогоднішній день, оригінальні іграшки Бейблейд виробляють 2 компанії: Hasbro та Takara Tomy. Фабрика яких знаходиться у В'єтнамі.


Бейблейд - Як відрізнити оригінал від копії?


Найбільшу популярність із 2015 року, мультсеріал Бейблейд завоював у Японії, Південній Кореї, США.

Тому є 3 варіанти виробництва оригінальних іграшок.


Логотип
Takara Tomy

(Youngtoys)
Південна Корея
Логотип
Takara Tomy

(Kabushikigaisha)
Японія
Логотип
Hasbro

США
Логотип Takara Tomy Youngtoys Логотип Takara Tomy Kabushikigaisha Логотип Hasbro
Youngtoys ліцензує лінію іграшок для розповсюдження в Південній Кореї Kabushikigaisha Такара Tomī (株式会社タカラトミ) ліцензує лінію іграшок для поширення в Японії Hasbro ліцензує лінію іграшок для розповсюдження в США


Важливо! Якщо на упаковці вказані логотипи: SB (S3), N, EB, TD, BEX, Rapidity, RotaryTop, BetBlade, TornadoBurst, BetbtadeBurst або текст "Made in China" - це копія.

Рекомендуємо перевіряти у продавця реальні фото товару, так як багато продавців використовують оригінальні ілюстрації, а продають копії та підробки.


5 причин, чому Важливо купити оригінал а не копію.

1. Безпека. Середня швидкість обертання Бейблейд 2000 об / хв, при зіткненні та вибуху, часто у копій відколюються від енергетичного диска дрібні частинки, які можуть бути небезпечні. Оригінальні ж моделі, ретельно тестуються на заводі виробника та відповідають всім стандартам і сертифікатам безпеки.

2. Якість. У оригінальних моделей, всі деталі виконані з ударостійкого та якісного матеріалу, між собою які з'єднуються спеціальним з'єднанням. Беи швидко збираються і заряджаються в лаунчер. В свою чергу копії та підробки зношуються дуже швидко, часто ламаються в руках, не мають режимів перемикання видів атаки на драйвері, без прогумованих наконечників.

3. Дизайн і характеристики. У оригіналів - все як у мультфільмі, ніяких відхилень. Всі іграшки барвисті та чітко відповідають заявленим характеристикам (атака, витривалість, захист і т.д.). Характеристики у копій - це кіт в мішку (чого тільки варто почитати відгуки на розетці)

4. QR код. Всі оригінальні beyblade містять QR код, за допомогою якого Ви можете грати цим беєм на телефоні або планшеті з друзями по інтернету.

5. Комплектація. В більшості випадків у копій та підробок комплектація повністю відрізняється від заявленого, не дивуйтесь, якщо після покупки, у Вас буде слабкий силовий диск від іншого бея або драйвер без наконечника в іншому кольорі.

І пам'ятайте, до турнірів по Бейблейду - допускаються учасники тільки з оригінальними моделями іграшок beyblade.