Bandai / Бандай

Bandai – японська компанія, що спеціалізується на виробництві іграшок для дітей. Компанія Бандай входить до рейтингу ТОП-5 найбільших виробників іграшок у світі.

У нашому магазині MoyToy всі іграшки – оригінальні від виробника Bandai. Ми не займаємося продажем китайських копій, реплік та підробок. Якість, безпека, комплектація іграшок від Bandai – завжди на найвищому рівні.

Bandai існує для того, щоб ділитися мріями, веселощами та натхненням з людьми по всьому світу. Поєднуючи людей та суспільства у використанні унікальних розважальних продуктів та послуг, Бандай працює над тим, щоб створити світле майбутнє для всіх.

Bandai Namco Toys & Collectibles America Inc. є виробником та основним ліцензіатом іграшок деяких з найпопулярніших на сьогоднішній день брендів у галузі колекціонування, дитячих іграшок та розваг, включаючи Tamagotchi®, DragonBall®, Vital Hero, Anime Heroes®, Bandai Hobby, Gundam, Предмети колекціонування Storm, Flame Ghibli.

Серед колекціонерів Bandai найбільш відома своїми Тамагочі моделями. У 2021 році, компанія випустила ексклюзивний випуск найпопулярнішого і гучного Тамагочі R2-D2 Star Wars.

Купуйте Тамагочі від Bandai в магазині MoyToy!Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)